Najlepsze nożyce do blachy dla każdego

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najciekawszych nożyc do blachy, które możesz wybrać dla swojej działalności. Staraliśmy się wybierać wyłącznie najlepszej jakości narzędzia, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegała w sposób szybki i przyjemny.

Nożyce gilotynowe ręczne HS 500

Pierwsze nożyce w naszym zestawieniu kosztują 1005 złotych netto i służą do ręcznego cięcia arkuszy blachy, jak i również materiałów miękkich oraz tworzyw sztucznych. Nożyce tną bardzo dobrze i nie pozostawiają na ciętym materiale żadnych zadziorów, co jest bardzo ważne. Na pewno co niektórych ucieszy fakt, iż w cięcie nie trzeba wkładać przesadnie dużo siły.

Ostrze nożyc wykonano z wysokogatunkowej stali, dzięki czemu można liczyć na długą żywotność. Na pewno zwraca również uwagę ich solidna budowa, co sprawia, że podczas cięcia nie przesuwają się, co mogłoby powodować odkształcenia materiału.

Nożyce gilotynowe nożne do blachy FBS 1000

Kolejna, bardzo ciekawa propozycja na naszej liście, to nowoczesne nożyce nożne. Ich koszt wynosi około 5658 złotych netto, jednakże naprawdę warto.

Są to bowiem bardzo stabilne nożyce, gdzie cięcie odbywa się za pomocą nogi, dzięki temu ręce są całkowicie wolne i mogą dowolnie operować ciętym materiałem. W zestawie otrzymujemy docisk, jak i również ogranicznik tylny. W tym wypadku za regularne i ładne cięcie odpowiada dwuostrzowy nóż dolny i górny, które zostały wykonane z dobrej jakości stali.

Nożyce gilotynowe ręczne – stołowe HTS 2050

Ostatnie nożyce w naszym małym zestawieniu są zdecydowanie produktem dla profesjonalistów, którzy cenią sobie nowoczesne i łatwe cięcie blachy. Są one niezwykle proste w obsłudze i z całą pewnością sprawdzą się w zakładach, które zajmują się obróbką blachy do 1,5 mm.

Na uwagę w tym wypadku zasługuje ich bardzo nowoczesny kształt oraz bardzo solidna konstrukcja wykonania. Dodatkowe, rozkładane ramie umożliwia obrabianie i cięcie blach o większych formatach. Za pomocą ręcznego koła możliwa jest bardzo szybka regulacja ogranicznika tylnego.

Skup się na swoich potrzebach

Jak widzisz, interesujących rozwiązań na rynku nie brakuje. Wszystko w dużej mierze zależy głównie od Twoich osobistych potrzeb, bowiem tylko na tej podstawie powinieneś podejmować decyzję co do zakupu.